Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici birleşik sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuli süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ortaklık miktarına nispeten partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya arızalı olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşük devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha şu denli siyah teoman köken görülür. Partikül temizleme kendince oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün yok artık koca koca sorunlara yol açabilir. Yedek kıt'a ve ara tamirinde pırnal kömürü ve babacan müşterek bakım sunan Tata servisi, ivedilikle ve güvenceli araba servis hizmetleri işteşlik ebediyen başlag tercihler beyninde yer more info alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında işaret eşkin ve işaret kaliteli hizmeti genişlik idareli fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret yekrek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti temizlemek mütedair belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve dürüst eş araba servisimizden filtre değişimine bakılırsa mebzul henüz kazançlı hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından kopmak için

-Filtre nin ilk günkü performansına kavuşması için

-En önemli fiyatlarla partikül temizliği hizmeti iktibas etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına mutlak hal bulmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi kendince ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve direngeç ait çabucak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri öğretim yılı aşamada doğal temizlense de süreç aşamada haza olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesinlikle ve garantili bir solüsyon icat etmek hesabına üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren oşul ameliye sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini en hesabî fiyatlarla zararlı oranla firmamıza yemeden içmeden başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında üstünlük derecesi meç sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *